Ankara Hurdacınız

Şirketimiz Ankara’da 20 yılı aşkın bir süredir hurda ve geri dönüşüm konularında faaliyet göstermektedir. Konusunda deneyimli personelleri ile tüm hurda ve geri dönüşüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca hurda alım fiyatlarımız piyasa normallerinin üzerinde olup en yüksek fiyatlarla değerli hurdalarınızı almaktayız.

Objektif Fiyat Politikası

Hurdalarınızı uzman personellerimiz değerlendiriyor ve siz değerli müşterilerimize hurdanızın fiyat değerlendirmesini paylaşıyor.

Çözüm Odaklı Hizmet

Hurdalarınızı satmak için tarafımıza whatsapp veya telefon yoluyla ulaşmanız durumunda, ön bilgi alındıktan sonra ivedi bir şekilde hurda uzmanlarımız bulunduğunuz konuma ulaşıyor. Hurdalarınız inceledikten sonra alım fiyatlarımızı sizlerle paylaşıyoruz ve size uygun olması durumunda güvenli bir şekilde ticareti gerçekleştiriyoruz.

20 yıldır “hurdacı” tanımını, titizlik ve müşteri memnuniyeti çizgisiyle başarı içerisinde sürdürüyoruz.

Hangi Metalleri ve Hurdaları Alıyoruz ?

Elden çıkarmak istediğiniz; antika hurdasımakine hurdasıtelefon hurdasıelektronik hurdasıbilgisayar hurdasıaraç hurdası, beyaz eşya hurdasıyıkım atığı hurdası ve geri dönüşüm de dahil olmak üzere tüm hurda çeşitlerinin alımını 7/24 adresten hurda alımı şeklinde titizlik içerisinde yapmaktayız.