You are currently viewing Bakır Hurdası Alımı

Bakır Hurdası Alımı

Bakır elementi, dünya genelinde yaygın bir şekilde üretiminin yapılabilmesi ve gümüşten sonra en iyi iletken metal olması sebebiyle endüstriyel alandaki önemi çok büyüktür. Genel anlamda kullanım alanları; elektrik elektronik sanayi, inşaat sanayi, ulaşım sanayi, kimya, kuyumculuk ve boya sanayi olmak üzere çeşitlenmektedir. bakır hurda maddesinin kullanım alanları aslında bakırın kendi kullanım alanları ne ise bakır hurdanın da kullanım alanı o oranla geniştir. Özellikle elektrik elektronik sanayide bakır hurda kablo kullanımında farklı boyut ve kalınlık ile önem kazanan ham maddeler arasındadır.Bakır hurdası iletim hatları sayesinde kullanılabilir olma yönü yok olmuş olan bakır türü şeklinde bilinir. Kullanımının yitirilmiş olan kabloların soyulması beraberinde ortaya çıkarılmaktadır. Parlak renk ve görünüme sahiptir. Soyma bakırdan ne kadar hurda çıkar diye merak ediyorsanız şu şekilde cevaplamak gerekir. 598 oranında külçe bakır çıkarılırken kırma bakır, bakır talaş ve kırkambar bakır da çıkarılabilmektedir. Hesaplaması ise çıkarılan bakırın kg hesabı ile yapılmaktadır. Ankara Hurdacınız firması olarak piyasadaki en doğru hesaplamaları müşterilerimize sunmaktan çekinmediğimiz için bu konuda öne çıktığımızı belirtmek gerekir. Yapılan araştırmalarda kullanım alanı çok geniş olan hurdalar için geri dönüşüm özelliklerinin de bulunması nedeniyle her alanda çok önemli talep gördüğü bilinmektedir.

Ankara Hurdacınız olarak aldığımız ve geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelmesine vesile olduğumuz hurda bakır çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:
* Soyma hurda bakır,
* Lama hurda bakır,
* Trafo hurda bakır,
* Kalaylı hurda bakır,
* Bobin hurda bakır,
* Talaş hurda bakır,
* TTR kırma hurda bakır,
* % 98 külçe hurda bakır,
* Kırkambar hurda bakır gibi bakır hurdası türleri başta olmak üzere tüm hurda bakırlar tarafımızca alınmaktadır.

Siz değerli hurda bakır sahiplerine piyasadan çok daha fazla oranlarda para kazandırmaktayız. Gün içerisinde telefonla sorularınızı cevaplayan çağrı merkezimizi arayarak bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bakır hurdası malzemeleriniz bulunduğu adresi tarafımıza iletmeniz halinde kısa sürede alınmasını sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel hurdacı ekibimiz ve hurdacı araçlarımızla tüm hurdalarınızı ivedilikle yerinden alabilmekteyiz. Tartma işleminin ardından ödemesini de anında yaparak tüm süreci kısa sürede nihayete erdirmekteyiz. Bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Ankara Hurdacınız bakır hurdası kilo fiyatı her an değişmektedir. Ankara Hurdacınız kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır lama, eski bakır kazan, büyük bakır tencere, bakır TTR kırma hurda, tel hurda alım satımı yapmaktayız. Ankarada hurda bakır almak amacıyla hurda alım firması oluşturduk.Ankara hurda bakır fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

 

Ankara Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Bala Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Evren Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Bakır Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Bakır Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın