You are currently viewing Çatı Kesimi Hurda Alımı

Çatı Kesimi Hurda Alımı

Hürmetsan metal çelik çatı sökümü,depo sökümü,hangar sökümü gibi hizmetler vermektedir. Çelik çatılardan çıkan sandviç panel, trapez sac, çatı makası ve benzeri malzemeleri hurda fiyatının üstünde alım yapıyoruz. Hürmetsan metal NPI demiri, NPU demiri ve benzeri çelik konstrüksiyon yapı malzemesini planlı şekilde söküm yaparak değerinden alım yapmaktadır. Ankara Hurdacınız her türlü çelik yapıları planlı olarak söküm yapmakta olup hiç bir malzemenin bozulmadan sökülmesini sağlamaktadır. Planlı söküm yapmak için sizlerde firmamızla iletişime geçerek anında söküm ve malzemelik fiyatı alabilirsiniz. Söküm sonucu çıkan her nevi çelik çatı malzemeleri firmamız tarafından nakit olarak alınmaktadır. Tüm bölgeler için çelik çatı söküm hizmeti veriyoruz.

 

Ankara Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Bala Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Evren Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Çatı Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Çatı Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın