You are currently viewing Kağıt Hurdası Alımı

Kağıt Hurdası Alımı

Kâğıdın kullanıldığı pek çok alan bulunmaktadır. Kâğıt önemli bir tabakadır. Pek çok sektörde kullanım alanına sahiptir. Bir ülkede kâğıt üretimi yapılamadığında bu eksiklik ithalat aracılığı ile giderilmektedir. Odun, saman gibi madde liflerinin birbirine bağlanması sonucunda kâğıt elde edilmektedir. Üretimi yapılamayan kâğıt için ya ithalat yapılmalıdır ya da hurda halinde geri dönüşümü sağlanmalıdır. Günümüzde geri dönüşüm ve hurdacılık sektörünün en önemli yapıtaşlarının başında hurda kağıt ve çeşitleri gelmektedir. Özellikle son yıllarda yaşanan gelişmeler neticesinde giderek önemli bir hale gelmiş bulunmaktadır. Geri dönüşümle tekrardan kullanıma kazandırılan malzemeler birçok alanda olumlu katkılar sağlarken özellikle kağıtlar çevre korunması noktasında üst düzey bir katkı sunmaktadır. Etrafımızda kağıt toplayan küçük büyük birçok kimseyi görmemiz de bu durumun canlı bir örneğini gözler önüne sermektedir aslında. Herhangi bir amaçla ve herhangi bir yerde kullanılırken artık işlevselliğini kaybetmiş ve atıl olarak boşa çıkarılmış kağıt ve türevleri artık kağıt hurda olarak görülmektedir. Günlük hayatımızın birçok noktasında yer alan kağıtlar, geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale getirilen önemli malzemelerden birisidir. Bu nedenle artık fonksiyonelliğini yitiren tüm kağıt, karton ve mukavva gibi malzemeler hurda kağıt olarak değerlendirilmektedir. Çöpe atılarak boşa harcanması yerine hurdaya ayrıştırılarak yeniden kullanılabilir hale getirilmesi tasarruf ve ek kazanç sağlaması bakımından oldukça önemlidir.

Kendi bünyemizde çalışan hurdacı araçlarımızla ülkemizin her bir köşesini karış karış dolaşarak yüksek tonlu kağıt hurdası alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Özellikle yüksek tonlu alımlarda özel fiyat teklifi ederek daha fazla kazanç elde etmenizi sağlamaktayız. Firmamızın en önemli özelliklerinden birisi olan yüksek fiyatlı alım, firmamızı en çok tercih edilen kağıt hurdası alan hurdacı firması yapmaktayız. Yüksek tonlarda olmak kaydıyla alımını yaptığımız kağıt hurda türleri için birkaç örnek vermek gerekirse;
* Beyaz kağıt hurdası
* Karışık renkli kağıt hurdası
* Karton kağıt hurdası
* Kitap kağıt hurdası
* A4 fotokopi kağıt hurdası
* Peçete kağıt hurdası
* Karton bardon kağıt hurdası
* Kullanılmış gazete kağıt hurdası
* Kullanılmamış gazete kağıt hurdası
* Bristol kağıt hurdası
* Kuşe kağıt hurdası
* Dergi kağıt hurdası
* Katalog kağıt hurdası
* Arşiv imha kağıt hurdası
* Ofset baskı bozuğu kağıt hurdası
* Karışık kağıt hurdası

Bizler Ankara Hurdacınız olarak ülkemiz ve doğamız için hurda kâğıtların geri dönüşüme kazandırılmasının çok önemli olduğuna inanıyoruz. Ve biliyoruz ki hurda kağıt demek; ağaç, su, hava, orman kısacası hayat demektir. Ankara Hurdacınız olarak ormanlarımızın değerini biliyor ve korumamız gerektiğine inanıyoruz. Uzun yıllardan beri Ankara hurdacı sektöründe doğadaki canlılara ve insana yaşanabilir ortamlar yaratmak adına büyük bir azimle çalışmaktayız. Birçok hurda malzemenin geri dönüşüm faaliyetleri gibi hurda kâğıt geri dönüşümü alanında da hizmet veren firmamız ile dilerseniz iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Bala Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Evren Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Kağıt Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Kağıt Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın