You are currently viewing Jant Hurdası Alımı

Jant Hurdası Alımı

Yaşanan kazalar, olası çatlama ve tamir edilmeyen durumlar ile bu araçlardan alınan Jantlar toplu halde satılır. Satın aldığımız jant ürünleri geri dönüşüm merkezinde işleme alınır ve içerisinden hammadde ayrıştırılması sağlanır. Araçların hem gösterişli hem de sağlamlığı yönünden jantlar vazgeçilmezdir ve hurda alüminyum alanında en kaliteli olanlardan birisi de jant alüminyum hurdadır. Jant alüminyum hurdalar sadece ülkemizde değil, dünya genelindeki en popüler hurda parçalarıdır.  Bunlar toplanması da kolay işlenmesi de kolay parçalardır. Jant parçalar hangi malzemeden imal edilirse edilsin en çok hurdaya çıkan parçalardır. Arabaların aks sistemlerine bağlı olan ve lastiklerin hareket etmesi için dönen bu ekipman arabalarımızın olmazsa olmazıdır. Arabanın hareket etmesi için gereklidir. Hurda olan jant ürünlerinin geri dönüşüme kazandırılması önemlidir. Lastikçilerin ellerinde bulunan atıl durumda, tamir edilemeyen ve daha da kullanılamayan ömrü tamamlanmış olan jantların satışı ile gelir elde edebilmektedir. 

Yaygın olarak oto sanayi alanlarında çıkan jant hurdalarının alımlarını adreslerinizden kendi araçlarımız ile yaparken ödemelerinizi de nakit olarak yapmaktayız. Elinizde bulunan her türlü jant hurdası için firmamız Şahin Hurda sizlerin hizmetindedir.
 

 

Ankara Her Türlü Hurda Jant Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Jant Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Jant Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Jant Alınır, Bala Her Türlü Hurda Jant Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Jant Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Jant Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Jant Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Jant Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Jant Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Jant Alınır, Evren Her Türlü Hurda Jant Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Jant Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Jant Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Jant Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Jant Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Jant Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Jant Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Jant Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Jant Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Jant Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Jant Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Jant Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Jant Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Jant Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Jant Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın