You are currently viewing Bina Yıkım Söküm İşlemleri

Bina Yıkım Söküm İşlemleri

 

Bina Yıkım İşlemleri Nedir? 

Günümüzde zamanla eskiyen binalar yeniden yapılanmaktadır. Bina söküm işleri, yıkılma kararı alınan mimari yapılardan yıkım başlamadan önce iç kapı, merdiven demiri, balkon korkuluğu, çelik kapı, pencere gibi malzemelerin değer kaybetmeyecek şekilde sökülmesi işlemidir. 

Yeniden yapılanma işlemleri sırasında ortaya bir takım yıkıntı ürün ve maddeler çıkabilmektedir, böyle durumlarda bu ürünlerin ayrıştırılıp ortaya çıkan malzemelerin hurda olarak ayrılması ya da geri dönüşüm süreçlerine dahil edilmesi maddi olarak bireyleri oldukça fazla ön plana çıkartabilmektedir. Söküm hizmetleri ülke ekonomisine de katkı sağlarken bu hizmet esnasında çevreyi tahrip etme riski de göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. 

Yapı sökme çalışmalarında alanında uzman ekibimizle birlikte hizmet verilir. Profesyonel sökme işleri hizmeti sunan ekibimiz; binadaki asansör sistemlerini, yangın merdivenlerini, balkon – merdiven korkuluklarını ve parmaklıkları özel donanımlarla sökmektedir. Yapılardaki kapı kasaları gibi eşyaların sökülmesi, betonların kırılması, çıkan yığının toparlanması, araçlara yüklenmesi, ekipman ihtiyacının giderilmesi gibi işlemler firmamızın sorumluluğunda karşılanır. Bu işlemler karşılığında ise ödemelerimiz nakit ödeme karşılığında sökme işlemini gerçekleştirir ve süreci kolaylaştırır. 

Siz değerli müşterilerimize hizmet verirken öncelikli hedefimiz iş güvenliği ve yapılacak işi söz verildiği sürede eksiksiz olarak teslim etmektir. Yapılacak iş için gerekli olan tüm ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir. 

 

 

 

Ankara Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Bala Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Evren Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Bina Yıkım Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın