You are currently viewing Kombi Hurdası Alımı

Kombi Hurdası Alımı

Doğalgaz ve LPG ile çalışabilen, hem ısınma ihtiyacı ve hemde sıcak kullanım suyu ihtiyacını karşılayabilen, bu sebeple ayrı bir şofbene ihtiyaç duyulmayan cihazlara kombi denir.  

Kombi hurdası alanında marka gözetmeksizin elinizde bulunan hurdaların alımını yapmakta ve geri dönüşüme katkılar sağlamaktayız.  Kombi hurdalarınızı değerlerinde almakta olan firmamız elektronik hurda alanında değerlendirmektedir. Çok sık bozulmayan bu cihazların elektronik hurda kategorisine girmesi sebebi ile çok rastladığımız hurdalar arasında değildir.

Nadiren ortaya çıkan hurda grubunda yer alan kombi hurdalarınızı satarak kazançlar elde etmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Tüm markaların kombilerini almaktayız. Bu markalardan bazıları Arçelik, Beko, Buderus, Baymak, Demirdöküm, Ariston, ECA, Bosh, Vailant, Viessmann, Airfel, Alarko, Maktek, Ferroli, Termodinamik, Baykan, İmergas, Daylux, ve Protherm’dır. Biz marka fark etmeksizin tim markaların kombi hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kombi modeline göre değişiklik göstermektedir. Kombi hurdasının kilosu yaklaşık 20-35 kg arasında gelebilmektedir. İçinde yer alan hurda sökümü ile bazı parçaların geri dönüşüme kazandırılması için parçalaması firmamız tarafından hurdanızı yerinizde almamızın ardından kendi fabrikalarımızda yapılmaktadır. Bu hurdaları satarak hem siz para kazanırsınız hem de geri dönüşüm hizmetlerinde ülkeye katkı sağlarsınız. Kombi hurdasını alan firmalar arasında yer alan Ankara Hurdacınız en iyi fiyatları sizlere sunacaktır. Ankara’nın neresinde olursanız olun hiç çekinmeden firmamızı arayabilir ve elinizdeki hurdaların tamamını firmamıza satabilirsiniz. Aynı zamanda işyerleri hurdası, evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, plastik, demir, kapı pencere, Krom tezgâh, televizyon hurdası, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, hurda demir, kurşun, araba hurdası, dinamo hurdası alımı konusunda da sizlere hizmetler vermekteyiz. 

Hurda kombi fiyatları hakkında bilgi alabilmek için bizleri aramanız veya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kombi hurdası hurdaya düşen elektronik hurdalar arasına girmektedir. Çok sık bozulabilen elektronik makineler olmaları sebebi ile her zaman hurdaya düşen hurda türlerinden birisi haline gelmişlerdir. Marka ve modeli fark etmeden kombi hurdası alımı yapıyoruz. Kombi hurdaları satmak ve nakit kazanç elde etmek istiyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız bizim için yeterli olacaktır. 

 

Ankara Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Bala Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Evren Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Kombi Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Kombi Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın