You are currently viewing Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun “82” atom numarasına sahip bir elementtir. 327,5 derecede erimektedir. Pek çok sektörde kullanılan kurşun elementi, günlük hayatımızda kullanılan pek çok ev eşyasının da yapımında kullanılmaktadır. Malzeme olarak kurşun en yaygın olarak akü imalatında karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra yeraltı iletişim kablolarının izolasyonunda sıkça kurşun kullanımına rastlamaktayız. Korozyonun önlenmesi amacıyla boyalarda, kabloların yalıtılmasında, benzin içerisinde oktan düzenleyici bileşiklerde, radyasyona karşı az geçirgen olması sayesinde x-ışınlarına karşı korunmada, TV üretiminde ve askeri mühimmat üretiminde kurşun kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm kullanım alanları göz önünde bulundurulduğunda piyasada kurşun hurdası olarak çokça çıkması gayet doğal olmaktadır. Hurda halde bulunan kurşun elementinin hurda alım firmaları aracılığı ile toplanarak geri dönüşüm fabrikalarına ulaştırılması gerekmektedir. Kurşun hurda firması olarak piyasadaki hurdaları en uygun fiyatlar karşılığında satın alarak geri dönüşüm alanlarına yollamaktayız.Kurşun, yaygın bir metal olması ve kolay işlenebilmesi nedeniyle endüstride oldukça yaygın kullanılan bir metaldir. Boya endüstrisi, akü ve pil fabrikaları, metal endüstri ve patlayıcı sanayide yaygın kullanıldığından, geri dönüşüme ciddiyetle kazandırılmadığı taktirde atık sular içerisinde yaygın olarak bulunmaktadır ki bu durum istenmeyen kirliliklere neden olmaktadır. Ayrıca kurşun çıkarılması zor ve maliyeti yüksek bir madendir. Kurşun hurdasının geri dönüşüme kazandırılması sağlığımız açısından önemlidir. Kullanmadığınız, kurşun ihtiva eden akü, pil vb. gibi metallerinizin bulunduğu kurşun hurdalarınızı saklayınız ve çöpe atmayınız.

Ankara Hurdacınız firması olarak yer aldığımız hurdacılık sektöründe uzun yıllardan bu yana hurda kurşun gibi birçok hurda türünü en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız. Firmamız özellikle yüksek tonajlı kurşun hurdası için artan birim fiyat ödemesi yapmaktadır. Yüklü tonda olmak kaydıyla ülkemizin neresinde olursa olsun bir telefonla adresten kurşun hurdası alımı yapmaktayız. Ücretini de yerinden ödeyerek kısa süre içerisinde süreci tamamlamaktayız. Firmamız tarafından çoğunlukla alımı yapılan kurşun hurda çeşitleri için şöyle bir sıralama yapabiliriz:
* Boru hurda kurşun
* Çatı söküm hurda kurşun
* Minare hurda kurşun
* Levha hurda kurşun

Kurşun hurda alımı firması olarak piyasada lider olan firmamız en uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Hurda alımını iş ve üretim sahalarından çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Hurda alımı sırasında çevre ve insan sağlığına azami ölçüde dikkat etmekteyiz. Hurda alımı için 7/24 hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımızla hassas kantar ölçümlerine dayanarak hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Ankara Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Bala Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Evren Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Kurşun Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Kurşun Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın