You are currently viewing Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Sarı pirinç hurdası en dayanıklı maden türü olup bakır ve çinko hurdasının birleşmesi yöntemiyle üretilmektedir. Musluklarda, vanalarda, su saatlerinde kullanılan sarı pirinç hurdasının birleştiği malzemelerin kullanım alanı en fazla sanayicilik yönünde öne çıkmaktadır. Üretimi yapılan malzemelerin değerini arttırırken sürekli bozulmayacak bir yapıda tasarlanmış olması bu hurda türünü özel kılmaktadır. Bu yüzden satılmakta olan ve sarı pirinç hurdasıyla türemiş malzemelerin çoğu fiyat bakımından çok ucuz sayılmamaktadır. Eskiyen parçalar ise kullanım açısından tekrardan değerlendirilebilmektedir. Tabii bu işinde kaliteli hizmet sunan ve hurdacı firması olarak öne çıkan firmamızla sağlanmaktadır.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen sürede kesintisiz yer aldığımız hurdacılık camiasında profesyonel hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Bu kapsamda gerekli eğitimlere ve yetkinliklere sahip olan teknik personellerimiz aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda çağın ve sektörün gereksinimlerini kapsayacak şekilde donatılmış araçlarımız da aktif bir şekilde görev yapmaktadır. Bünyemizde çalışan profesyonel hurdacı ekiplerimiz ve teknik araçlarımızla yoğun bir şekilde hurda sarı gibi çeşitli hurdaları almaktayız. Örnek olarak aldığımız hurda sarı çeşitlerini şöyle listeleyebiliriz:
* Hurda sarı araiş,
* Hurda sarı külçe,
* Hurda sarı çubuk ucu parça MS-58, MS-64, MS-70,
* Hurda sarı fermuar talaşı,
* Hurda sarı su saati,
* Hurda sarı alaşımlı talaşı,
* Hurda sarı vana,
* Hurda sarı musluk,
* Hurda sarı fosfor bronz araiş,
* Hurda sarı radyatör

Ankara Hurdacınız olarak bizler, sarı hurdaları bir araya toplarız, hurdalar için ödeme yaptıktan sonra hurdaların geri dönüşümü için gerekli aktarım işlerini sağlarız. Bu adımda hurdacı hizmetlerinin bir diğer önemi aynı sarı hurdasının farklı farklı kalitedeki sınıflandırılmasının sağlanıp bu şekilde işlem görmesi ve hurdayı sağlayan müşteriye de o kıstasta fiyatlandırma sağlanmasıdır.Ayıklama, sınıflandırma ve fiyatlandırma anlamında bu süreçleri doğru bir şekilde yapmak, her hurdacının gerçekleştirebileceği adımlar değillerdir.

Ankara Hurdacınız size en yakın mesafede adresten hurda sarı alan hurdacı olarak ilk kurulduğu günden beri kesintisiz hizmet vermektedir. Günümüzde birçok sektörde sıklıkla kullanılan sarıların kullanımına bağlı olarak hurdası da çokça çıkmaktadır. Firmamız yılların sağlamış olduğu tecrübeler ışığında ülkemizin her bir köşesinden adresten hurda sarı alımı yapabilmektedir. Bunun için yüksek tonajlı olması koşuluyla firmamızı arayarak adresinizi iletmeniz yetecektir. Profesyonel hurdacılık hizmeti veremeye yetkin teknik ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşarak kapıdan hurda sarı alımı sürecini başlatacaktır.
Yerinden hurda sarı alan hurdacı firması olarak kendi personellerimiz ve araçlarımızla çalışmaktayız. Bu şekilde çalışarak maliyetlerimizi düşürdüğümüz için müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla hurda sarı fiyatları için piyasalardan yüksek oranlarda birim fiyatla alım yapmaktayız. Korozyona karşı dirençli olması, dayanıklı ve uzun ömürlü olması ve aynı zamanda iletken özelliği sayesinde sıkça kullanılmaktadır. Her ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olsa da bir süre sonra işlevselliğini yitirdiği için hurdaya ayrılmaktadır. Biz de bu noktada devreye girerek ülkemizin her bir köşesine giderek adresten hurda sarı alımı yapmaktayız. Böylece geri dönüşüme kazandırarak yeniden piyasaya sürülmesi sürecine katkı sağlamaktayız.

 

Ankara Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Bala Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Evren Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Sarı Pirinç Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın