You are currently viewing Galvaniz Saç Hurdası Alımı

Galvaniz Saç Hurdası Alımı

Korozyon direnci ve boyanarak kullanımı çok uygun olan “galvanizli saç” otomotiv sektörünün gereksinimlerini en iyi karşılayan malzeme türüdür. Otomotiv üreticileri tarafından hem iç yüzey hem de dış yüzey parça üretimlerinde kullanılmakta ve bu sayede korozyona karşı ömür boyu garanti verilebilmektedir. Yapı sektöründe sıcak daldırma galvanizli saclar uygun form verilerek çatı kaplama, binaların iç ve dış yan yüzeylerinde panel veya sandviç panel olarak oldukça geniş uygulama alanı bulmuştur. Uzun ömürlü olması nedeniyle beyaz eşya imalatında (görünmeyen yüzeylerde sade olarak ve görünen yüzeylerde boyalı sac olarak), havalandırma donanımlarının imalatında tercih edilen ürün olmaktadır. 

Hurda galvaniz kilosu ne kadar? 

Hurda galvaniz kilo fiyatı elinizdeki galvanizli hurda çeşidine göre değişebilir. Hurda galvanizli sac veya boru satmak için Ankara Hurdacınız ile iletişim kurabilirsiniz. En yüksek fiyatla galvanizli hurda alan hurdacı olarak size hizmet etmekten zevk duyarız. Deponuzda galvanizli sac hurdalarınız varsa hemen nakite çevirmek için bizi arayın.   

 

Ankara Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Bala Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Evren Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Galvaniz Saç Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın