You are currently viewing Nikel Hurdası Alımı

Nikel Hurdası Alımı

Nikel gümüş-beyaz bir metaldir. Oldukça sert olup, Periyodik cetvelde geçiş metalleri arasında yer alır. Genelde pentlandit içinde demir ve kükürt ile, milerit içinde kükürt ile, nikelinin içinde arsenik ile birlikte bulunur. Nikelin havaya karşı gösterdiği oksitlenme direnci sayesinde; bozuk para üretiminde, kimyasal araç ve gereçlerin üretiminde ve Alman gümüşü gibi birçok alaşımın üretiminde kullanılır. Nikel doğada genelde kobalt ile birlikte bulunur. Alaşımlar (özellikle süper alaşımlar) ve paslanmaz çelik üretiminde önemlidir. Ayrıca nikel doğal bir özelliği sayesinde manyetik bir alan içinde bir miktar boyut değiştirme kabiliyetine sahiptir. Nikelde bu değişim negatif yönde olmaktadır.
Nikelin oksitlenmiş hali genelde +2 değerliklidir ancak 0, +1, +3, +4 değerlikleri de gözlemlenmiştir. Bununla birlikte +6 değerlikli nikelin varlığı da mümkün olabilir    

Gözle nikel madenini anlamak ise oldukça güçtür. Elinizde bulunan hurdanın nikel hurdası olup olmadığını anlamak için belirli yöntemler izlenir.  Bunu anlamanın en etkili yöntemi makine kullanmaktır. Bu iş için üretilmiş belirli makineler bulunur ve analiz gerçekleştirir. Makineyi metalin üzerine tutmanız yeterli olur. En garanti yöntem budur. Eğer bir hurdacı nikel madenini anlıyor olsa bile içeriğine mutlaka bakması gerekmektedir. Çünkü içeriğinde bakır karışımı olabilir. Bir nikel içeriğinde %95 oranında nikel olabilirken geriye kalan %5 oranında bakır veya diğer alaşımlar olabilmektedir. Diğer metallere göre oldukça sert bir materyaldir. 

Nikel hurda alımı değerinde ve nakit olarak yapmaktayız. Nikel hurda alanlar alan yerler arıyorsanız hurdanızı nakit ve değerinde satmak için Ankara Hurdacınız‘ı aramanız yeterli. 

Nikel hurda alımı ve hurdaların geri dönüşümü hem ülke ekonomisi hem de sizin ekonominiz için oldukça önemli. Doğa için de büyük yararları var. Bu yüzden elinizdeki hurdaları bir an önce elden çıkarmanız ve geri dönüşmesi için bize vermeniz son derece iyi olacaktır. 

Nikel hurda alan yerler arasında nakit ve değerinde alım yapan firmalardan birisiyiz. En iyi fiyatı verebileceğimizden emin olabilirsiniz. Adresinize kadar gelip hurdalarınızı satın alabiliriz. Ya da dilerseniz yerimize gelebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. 

Aşağıda hurda nikel fiyatlarını etkileyen etmenleri sizler için listeledik 

  • Nikel hurdanın cinsine, 
  • Nikelin ıslak olup olmamasına, 
  • Hurdanın içerisinde yabancı madde olmaması (kâğıt, metal ya da plastik parçalar) 

Göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini öne çıkaran Ankara Hurdacınız her türlü hurdayı nakit olarak almaktayız.  Sizlerin, desteğini kazanmayı hedeflemekteyiz. 

 

Ankara Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Bala Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Evren Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Nikel Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Nikel Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın