You are currently viewing Zamak Hurdası Alımı

Zamak Hurdası Alımı

Zamak hurdası, magnezyum alüminyum çinko ve bakır gibi farklı metal çeşidinin bir araya getirilmesi ile elde edilir. Bir metal alaşımı olarak bilinir. İçinde yer alan ana bileşenin oranına bağlı olarak zamak 3 hurdası ve zamak 5 hurdası olarak da bilinirler. Zamak hurdaları genel olarak farklı bileşenler işleniyor olduğundan 3 ayrı çeşitte incelenmektedir. Bu çeşitler şöyle sıralanır. 

  • Nikelaj kaplamalı zamak hurdaları 
  • Kalay kaplamalı zamak hurdaları 
  • Ham zamak hurdaları 

Yukarıda belirtilen hurda çeşitleri zamak hurdaları kapsamında yer alıyor olup bu çeşitlere göre fiyatlandırılmaktadır. Birçok alanda çıkan hurda grubu bulunur. Zamak hurdası ülkemizde ağırlıklı olarak araç otomotiv sanayisinde bulunur. Ev eşya ürünlerinde, büro makinelerinde zamak hurdası yer alıyor. Spor malzemelerinde, askeri malzemelerde, hırdavatta, madencilikte, radyoların ızgaralarında, karbüratörlerde, kapı kollarında, yakıt pompalarında, aydınlatma ekipmanlarının bazılarında zamak hurdası yer alır. Ayrıca elektrikli mutfak aletlerinde, banyoların boru bağlantılarında zamak ürünleri yer almaktadır. Sizlerde elinizde bulunan her nevi zamak hurdası ürünü için uzmanlarımızı arayabilir ve en uygun fiyatlardan hurdalarınızı bize satarak nakit ödemelerinizi alabilirsiniz.

Farklı zamanlarda yapılan zamak hurdası alımlarında size sunulan fiyatlarda da farklılık olmaktadır. Çünkü hurda fiyatları her dönem içerisinde değişmektedir. Zamak hurda fiyatları da bu değişiklikten olumlu ya da olumsuz anlamda etkilenmektedir. Zaten Ankara Hurdacınız, yaşanan her fiyat değişikliğinde müşterilerine gereken bilgi sağlamını yapmaktadır. Bundan dolayı fiyat konusunda müşterilerimiz mağdur olmamaktadır. Hurda zamak fiyatları belirlenirken dikkat edilen birtakım hususlar bulunmaktadır. Aslına bakılacak olursa bu hususlar bütün hurda türlerinin fiyatlarını etkileyen temel hususlardır. Zamak hurdasının hangi türünün alınacağı, tonajlı alım yapılıp yapılmayacağı, piyasadaki zamak hurdalarının güncel fiyatları bu hususlar arasındadır. Tonajlı alımın yapılıp yapılmayacağı firmamızın fiyat avantajıyla ilgilidir. Çünkü Ankara Hurdacınız, tonajlı hurda alımları kapsamında ek fiyat avantajlarını devreye sokmaktadır. Böylelikle hem geri dönüşüme gönderilen hurdalarda hem de gelirlerinizde artış görülmektedir. 

Zamak hurdası alan hurdacı firmaları arasında başarısı ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin taktirini toplayan firmamız, oldukça sağlam kolay kolay kopmayan kırılmaz bir yapıya sahip olan zamak hurdasını satın almaktadır. Sinema makinası, otomotiv sektörü, elektronik, hırdavat, gıda malzemesi, oyuncak, askeri malzeme, düğme ve fermuar imalatında ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.Oldukça fazla alanda kullanılıyor olması, hurdasının da kıymetli olmasını sağladığından, firmamız zamak hurdasını siz değerli müşterilerimizden satın alarak geri dönüşüm işlemine tabi tutmaktadır. Zamak hurda alan hurdacı firmamızı, elinizde hurda ürün bulunması halinde 7/24 arayarak adres iletebilir, hurdalarınızı en iyi fiyat üzerinden satışını gerçekleştirerek hatırı sayılır bir kazanç elde edebilirsiniz. 

 

Ankara Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Bala Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Evren Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Zamak Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Zamak Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın