You are currently viewing Beyaz Eşya Hurdası Alımı

Beyaz Eşya Hurdası Alımı

Ankara’da hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Ankara Hurdacınız, tüm bölgesinde hurda beyaz eşya alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Ankara Hurdacınız firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken beyaz eşyalarınızı değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız Ankara Hurdacınız olarak pek çok hizmet sunmaktayız. Hizmet vermiş olduğumuz geri dönüşüm faaliyetlerinden birisi de hurda beyaz eşya alımıdır. Günümüzde her evde bulunan kullanılmayan ve kullanılamayacak durumda olan beyaz eşyalarınızı marka farkı olmadan geri dönüşüme kavuşturmaktayız. Her evin en temel ihtiyacı olan beyaz eşyalar her evde çok sayıda bulunmaktadır. Hangi marka olursa olsun alınan beyaz eşyaların, sürekli kullanımdan dolayı belli bir süre sonra eskidiği ya da tamiri mümkün olmayacak şekilde bozulduğu görülmektedir. Yıpranmaya ve zamana yenik düşen beyaz eşyalar kullanım ömürlerini tamamlayarak hurda beyaz eşya olurlar. Hurda beyaz eşyalar elektronik atık geri dönüşüm olarak adlandırılmaktadır. Geri dönüşüm tesislerinde işlenip çeşitli hammaddelere dönüştürülürler ve tekrar genellikle sanayi ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadırlar. Televizyon hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinesi hurdaları, bulaşık makinesi hurdaları, ankastre hurdaları, derin dondurucu hurdaları, fırın hurdaları hurdacılık sektöründe satın alınabilen hurda beyaz eşyalar arasında yer alırlar. Hurda beyaz eşya genellikle ağır yükte oldukları için taşıması zahmetli, büyük hacimde oldukları için saklaması zor olmaktadır. Bu nedenle bulundukları ortamdan hemen tahliye edilmeleri istenmekte ve gerekmektedir.

Değiştirdiğiniz, yıpranan, görevini yerine getirmeyen beyaz eşyalarınızı çöpe atmak yerine firmamıza nakit para karşılığında satabilirsiniz. Beyaz eşyaların motorları işlevini yerine getiremiyor olsa dahi dönüşüm malzemesi olarak kullanılır. Bu sayede hem kendi bütçenizi korumuş hem de doğaya sahip çıkmış olursunuz. Bu sürecin nasıl ilerlediğinden ve neden önemli olduğundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;
• Toplanan hurda beyaz eşya malzemeleri bir araya getirildikten sonra Çevre ve Şehircilik bakanlığından izin almış yetkili kurumlara ulaştırılır.
• Özellikle üretimi tarihi eski olan beyaz ev eşyaları elektriği daha fazla tüketmekteydi. Bu durumda da ülkenin elektrik şebekesine yük oluyordu. Bu tarz eşyaların firmamıza satılarak geri dönüşüme kazandırılması ülkemiz için de oldukça önem arz eder.
• Beyaz eşyaların hurda olarak satılması, doğaya ve insan sağlığına zarar verecek eşyaların çöp olarak atılmasını engeller. Çöp olarak bırakılan bu eşyalar uzun yıllar boyu çevreye zarar verir. Dönüşüme katıldığında ise ham madde kullanımını azaltır. Firmamız gerekli büyüklükteki araçlarıyla hurdalarınızı almaktadır.

Bizler Ankara Hurdacınız olarak yılların tecrübesi ile her çeşit hurda beyaz eşyanızı en yüksek değer ile satın alıyoruz. Ankara Hurdacınız olarak firmamız, her türlü beyaz eşyanızı kendi araçlarımız ile yerinden alarak, geri dönüşüm tesislerine göndermek üzere gereken her türlü koşulu yerine getirmektedir. Ankara Hurdacınız olarak geri dönüşüm sektöründeki geniş hizmet ağı, % 100 müşteri memnuniyeti ve piyasa gerçeklerine uygun fiyat politikası ile Ankara hurda sektöründe öncü olmaya devam etmekteyiz. Siz de hurda beyaz eşyanızı değerinde ve peşin olarak satmak istiyorsanız Ankara Hurdacınız olarak arayıp iletişime geçerek konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Ankara Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Akyurt Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Altındağ Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Ayaş Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Bala Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Beypazarı Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Çamlıdere Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Çankaya Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Çubuk Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Elmadağ Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Etimesgut Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Evren Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Gölbaşı Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Güdül Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Haymana Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Kalecik Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Kazan Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Keçiören Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Kızılcahamam Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Mamak Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Nallıhan Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Polatlı Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Pursaklar Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Sincan Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Şereflikoçhisar Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır, Yenimahalle Her Türlü Hurda Beyaz Eşya Alınır,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın