You are currently viewing Ayaş Hurda Alımı

Ayaş Hurda Alımı

Her çeşit hurdanızı Ankara Hurdacınız olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz. Adalar hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. 

 Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz? 

Ankara Hurdacınız olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim. Ankara Hurdacınız firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri Adalar hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz. 

 Ankara Hurdacınız Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir? 

Hurdanızın türü ve cinsi gibi değişiklikler de fiyatların değişmesine neden olabiliyor
• En önemli faktör doların sürekli olarak yükseliş ve artış göstermesidir
• Verilmiş olan hurdanın teslimi sırasında farklı kilogram (KG) göstermesi
• Verilen fiyatlar alınmaya geldiğinde artış veya düşüşler oluşabilmektedir.
Yukarıda saydığımız maddeler hurda fiyatların neden düşüş ve yükseliş gösterdiğini açıkladık. Sizlere
vereceğimiz öneri hurdalarınızı satmadan önce bize danışmanızı tavsiye ederiz. 

 

Emine Tevfika Ayaşlı Mahallesi Hurdacı, Ferahfaki Mahallesi Hurdacı, Şeyhmuhittin Mahallesi Hurdacı, Hacırecep Mahallesi Hurdacı, Hacıveli Mahallesi Hurdacı, Ilıca Mahallesi Hurdacı, Hacımemi Mahallesi Hurdacı, Ortabereket Mahallesi Hurdacı, Ömeroğlu Mahallesi Hurdacı, Gökler Mahallesi Hurdacı, Pınaryaka Mahallesi Hurdacı, Bayram Mahallesi Hurdacı, Başayaş Mahallesi Hurdacı, Yağmurdede Mahallesi Hurdacı, Feruz Mahallesi Hurdacı, Başbereket Mahallesi Hurdacı, Dervişimam Mahallesi Hurdacı, Camiatik Mahallesi Hurdacı, Uğurçayırı Mahallesi Hurdacı, Gökçebağ Mahallesi Hurdacı, Evci Mahallesi Hurdacı, Bayat Mahallesi Hurdacı, Ulupınar Mahallesi Hurdacı, Cuma Mahallesi Hurdacı, Oltan Mahallesi Hurdacı, Hocasinan Mahallesi Hurdacı, Tekke Mahallesi Hurdacı, Çiğdemci Mahallesi Hurdacı, Mahkeme Mahallesi Hurdacı, İlhanköy Mahallesi Hurdacı,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın