You are currently viewing Törekent Hurda Alımı

Törekent Hurda Alımı

Hurdacılık nedir 

Eski eşyalarınızı kullanmadığınız ve sürekli birikerek bir yığın haline gelmekte olan eskilerinizi sizlerden almaya geldik. Bunu hem size kazanca çevirmek amacı ile hem de güzel bir çevre de kirli ve eski eşya bulunmasın diye sizlerle çalışmaktayız. Bu durumda önemli olan husus geri dönüşüm dediğimiz husustur. Bizler sizin eşyalarınızı sizden maliyetine alarak bunları fabrikalarımızda tekrar bir ürün haline kavuşturmak amacı ile çalışmaktayız. Bundan hem siz hem biz hem ürünü yeni kullanacak olan kişi Ankara Hurdacınız ve kişiler hem de yaşadığınız çevre karlı çıkmaktadır. 

Kullanmadığınız eşyaları  Ankara Hurdacınız gönül rahatlığıyla teslim eder iseniz yeni güzel ışıl, ışıl eşyalarınıza yer açmış olursunuz. 

Akü Hurdası Alımı, Alucobond Kompozit Hurdası Alımı, Alüminyum Hurdası Alımı, Asansör Hurdası Alımı, Bakır Hurdası Alımı, Beyaz Eşya Hurdası Alımı, Bina Yıkım Söküm İşlemleri, Çatı Kesimi Hurda Alımı, Çelik Hurdası Alımı, Demir Hurdası Alımı, Elektronik Kantar Hurdası Alımı, Fabrika Metal Talaş Hurdası Alımı, Galvaniz Saç Hurdası Alımı, Hammadde Hurdası Alımı, Jant Hurdası Alımı, Kağıt Hurdası Alımı, Kalay Hurdası Alımı, Kalorifer Kazanı Kesimi ve Alımı, Klima Hurdası Alımı, Kombi Hurdası Alımı, Krom Hurdası Alımı, Kurşun Hurdası Alımı, Motor ve Araç Parça Hurdası Alımı, Nikel Hurdası Alımı, Pimaş PVC Pimapen Hurdası Alımı, Profil Hurdası Alımı, Raf Hurdası Alımı, Sarı Pirinç Hurdası Alımı, Zamak Hurdası Alımı

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın