You are currently viewing Güdül Hurda Alımı

Güdül Hurda Alımı

Her çeşit hurdanızı Ankara Hurdacınız olarak yerinizden teslim alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmanızdır. Profesyonel ve deneyimli personel ekibimizle hurdalarınızı miktarına göre de değerlendiriyoruz. Adalar hurdacı olarak hurdalarınızın tutarını peşin olarak sizlere vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7/24 saat çalışmaktayız. Tabi bizim için en ilke olan şey müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle müşterilerimize güler yüzle çalışıp hizmet vermek bizim için onur ve gurur vericidir. 

 Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz? 

Ankara Hurdacınız olarak sadece demir veya inşaat malzeme hurdalarını almıyoruz. Bunlarla beraber birçok hurda malzemelerini alıyoruz. Onlara da şöyle kısaca değinelim. Ankara Hurdacınız firmamız bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko gibi hurda alanlarında da çalışmalar yapmaktayız. Kısacası aklınıza gelebilecek bütün hurda malzemeleri Adalar hurda şirketi olarak alıyoruz. Peki bu hurda fiyatları neye göre hesaplanıyor? Artış ve düşüş yaşanmaların sebebi neler? Bu sorularımızın cevaplarını aşağıdaki yazımızda madde halinde belirteceğiz. 

 Ankara Hurdacınız Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir? 

Hurdanızın türü ve cinsi gibi değişiklikler de fiyatların değişmesine neden olabiliyor
• En önemli faktör doların sürekli olarak yükseliş ve artış göstermesidir
• Verilmiş olan hurdanın teslimi sırasında farklı kilogram (KG) göstermesi
• Verilen fiyatlar alınmaya geldiğinde artış veya düşüşler oluşabilmektedir.
Yukarıda saydığımız maddeler hurda fiyatların neden düşüş ve yükseliş gösterdiğini açıkladık. Sizlere
vereceğimiz öneri hurdalarınızı satmadan önce bize danışmanızı tavsiye ederiz. 

 

 

Yukarı Mahallesi Hurdacı, Yeni Mahallesi Hurdacı, Çağa Mahallesi Hurdacı, Karacaören Mahallesi Hurdacı, Yeşilöz Mahallesi Hurdacı, Sorgun Mahallesi Hurdacı, Emirler Mahallesi Hurdacı, Garipçe Mahallesi Hurdacı, Aşağı Mahallesi Hurdacı, Salihler Mahallesi Hurdacı, Boyalı Mahallesi Hurdacı, Akçakese Mahallesi Hurdacı, Tahtacıörencik Mahallesi Hurdacı, Kavaközü Mahallesi Hurdacı, Çukurören Mahallesi Hurdacı, Yelli Mahallesi Hurdacı, Kamanlar Mahallesi Hurdacı, Adalıkuzu Mahallesi Hurdacı, Kırkkavak Mahallesi Hurdacı, Akbaş Mahallesi Hurdacı, Güzel Mahallesi Hurdacı, Kayı Mahallesi Hurdacı, Kadıobası Mahallesi Hurdacı, Hacılar Mahallesi Hurdacı, Özköy Mahallesi Hurdacı, Sapanlı Mahallesi Hurdacı, Taşören Mahallesi Hurdacı, Afşar Mahallesi Hurdacı, Özçaltı Mahallesi Hurdacı, Meyvabükü Mahallesi Hurdacı,

Ankara Hurdacınız Geri Dönüşüm Hizmetleri olarak WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj bırakabilirsiniz veya +90 538 822 87 27  numaralı telefona elinizde bulunan hurdaların fotoğraflarını çekip gönderin.

En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayalım, hurda piyasası içinde size en hızlı fiyat veren firmayız.

Bir cevap yazın